Fashion Designer Awards 2013 / Fotorelacja z Backstage

28 maja 2013 roku w studio Domaniewska odbyła się finałowa gala konkursu Fashion Designer Awards, gdzie początkujący i zdolni projektanci mogli zaprezentować swoje projekty uznanym specjalistom. W jury konkursu zasiedli m.in. Agnieszka Maciejak, Łukasz Jemioł, duet BohoBoco, Dorota Williams, Beata Sadowska, Lilia Popiel, Ada Fijał, Różena Opalińska, Sabrina Pilewicz. Pulę nagród przyznano Serafinowi Andrzejakowi.

Podczas przygotowań do finałowej gali mogłam zajrzeć za kulisy i zrobić kilka zdjęć z Backstage’u. Makijaż na potrzeby pokazu wykonywali najlepsi wizażyści marki M.A.C Cosmetics. Zobaczcie co działo się za kulisami…

Gwiazdy obecne na gali finałowej:

 Co sądzicie o tej prezentacji i przedstawionych makijażach? Czy chodzicie na pokazy mody i śledzicie trendy?

Link do pełnej galerii zdjęć

 

Wszystkie zamieszczone na stronie fotografie chronione są prawem autorskim i nie zgadzam się na ich publikacje bez mojej zgody.

  • Bardzo lubię Mac :D ,mam już sporą kolekcję cieni i zawsze podczas wizyty w salonie coś dokupię:) na pokazy nie chodzę niestety ale lubię pooglądać trendy w czasopismach :)

  • Aleksabdra

    Świetne zdjęcia, zazdroszczę wejściówki na backstage :)

Wszystkie materiały zawarte na łamach bloga są chronione prawami autorskimi, a ich kopiowanie lub wykorzystywanie jest zabronione.

© 2008 - 2016 - BeautyIcon.pl

Social Media