Beauty Event: Nowa woda perfumowana Chanel Chance Eau Tendre 2019

Od dłuższego czasu w internecie plotkowano o nowym zapachu Chanel Chance. Teraz już wiemy, że pierwowzór zapachu Chance nie uległ zmianie. Co więcej, nowością jest intensywniejsza, trwalsza odsłona Chanel Chance Eau Tendre.

Historia Chanel Chance

Historia Chanel Chance sięga 2002 roku, kiedy to wprowadzono ten kwiatowy zapach o radosnym charakterze. Gabrielle Chanel wierzyła w talizmany, w szczęśliwy traf, który zazwyczaj przydarza się w najmniej oczekiwanym momencie, ale warto go dostrzec i wykorzystać. Ta gotowość i odwaga do łapania okazji towarzyszyła jej przez lat, te przekonania odzwierciedla zapach Chance.

Do podstawowego zapachu Chanel Chance, dołączyły wkrótce nowe odsłony Chance Eau Fraiche, Chance Eau Tendre i Chance Eau Vive. Każdy z tych kompozycji oscyluje wokół radosnych kwiatowo-owocowych nut.

Film Chanel Chance Eau Tendre #TakeANewChance

Najnowsze wideo prezentujące wodę perfumowaną Chanel Chance Eau Tendre zostało stworzone przy współpracy domu mody wraz z Jean-Paul Goude – uznanym na świecie, artystą – wizjonerem. Kampania nawiązująca do sztuki powstała przy udziale choreografa Ryana Heffingtona, który podobnie jak Goude, podziela zamiłowanie do mieszania gatunków i kultur. Scenariusz teledysku przypomina casting – przesłuchanie, na którym widzimy szalony wir tancerek, a wykonywane przez nie gesty oddają radosnego ducha zapachu Chance.

Zapach Chanel Chance Eau Tendre to kwiatowo-owocowy bukiet, na który składają się soczyste akordy grejpfruta i pigwy, świetliste esencje jaśminu i róży oraz kremowe i otulające białe piżmo.

To połączenie tworzy zapach: ultra kobiecy, promienny, radosny, romantyczny. Co jest ogromnym atutem tej premiery to postać wody perfumowanej. Sam zapach potrafi wprawić w zachwyt, ale trwałość wody toaletowej może przynieść zawód osobom, których skóra nie trzyma zapachów. Nowa woda perfumowana pachnie dokładnie tak jak pierwowzór, z tą tylko różnicą, że jest nieco intensywniejsza i znacząco trwalsza. Z początku zapach jest bardziej ekspansywny, a po około godzinie, dwóch, osadza się bliżej skóry. Zapach jest wyczuwalny na skórze do kilku godzin. W zależności od osoby, ten czas i odczucia mogą się różnić, warto więc przetestować zapach na własnej skórze.

Twórcą zapachu jest perfumiarz Olivier Polge.

Na premierze w butiku Chanel w Warszawie o zapachu opowiadał Herve Barthelemy, ekspert ds. zapachów Chanel

Flakon wody perfumowanej odróżnia złota szyjka butelki i korek w kształcie srebrnej kostki. Kostki, która nawiązuj do gry, kiedy rzucamy kostką licząc na łut szczęścia :)

Obecnie zapach dostępny jest w butiku Chanel w warszawskiej Galerii Mokotów. W miarę czasu powinien pojawiać się także w pozostałych perfumeriach.

Co sądzisz o zapachu Chanel Chance Eau Tendre? Czy przetestujesz nową wodę perfumowaną?

  • iconic743

    Wiem że zapach ma wiele fanek bo jest prosty , ładny , nieinwazyjny no i to Chanel a my kochamy Chanel ❤Cieszę się powstała edp a nie zmieniono zapach bo to pokazuje że marka liczy się z opinią klientek a dzięki wzmocnionej wersji może zyskać nowe😀Brawo Chanel!

    • Dobrze powiedziane. Mam również wersję edt i jedyne co mi przeszkadzało w tym zapachu to trwałość, premiera edp więc idealnie trafiła w moje potrzeby, tym bardziej, że sama kompozycja jest unikalna i aż chciało się czuć ją dłużej :)

  • Te świetliste esencje jaśminu w Eau Tendre bardzo miło na mnie wpływają;). Uwielbiam jaśmin w perfumach, więc Eau Tendre mi się podoba.

Wszystkie materiały zawarte na łamach bloga są chronione prawami autorskimi, a ich kopiowanie lub wykorzystywanie jest zabronione.

© 2008 - 2020 - BeautyIcon.pl

Social Media