Puder Chanel Les Beiges. Wyjątkowy blask skóry

Nowy wymiar klasyki, aksamitny, niebywale lekki puder Les Beiges od Chanel, który nadaje twarzy świeżości. Cera natychmiastowo staje się wypoczęta, a składniki zawarte w formule pielęgnują ją i chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Les Beiges to kolejna kosmetyczna opowieść o życiu Mademoiselle w wysmakowanym stylu. Kompakt ubrany w kolor beżu przywodzący obrazy Paryża zaprasza do odkrycia jego wnętrza

W środku znajduje się klasycznie wyglądający, prasowany puder nie zapowiadający żadnej większej rewolucji. Gdyby nie znajomość marki, poznania urzekającej historii nie byłoby mowy o zbytniej ekscytacji…


Tuż po wykonaniu zdjęć pośpiesznie sięgam po mały, zgrabny pędzelek zawarty w opakowaniu i paroma muśnięciami o aksamitną powierzchnię pudru nakładam go na skórę.

Niemalże przezroczysty efekt wydobywa na skórze ukryte światło, skórę osnuwa zdrowy blask z nutą naprawdę subtelnego koloru. Aksamitne wykończenie i mocne zmikronizowanie cząsteczek zapewnia w 100% naturalny efekt, bez podkreślania skórek, linii na skórze.

Cudownie unoszący się zapach Les Beiges przypomina mi o ulubionej pielęgnacji od Chanel – Hydra Beauty i wprawia w dobry nastrój.

Lekki jak piórko kosmetyk nie daje się odczuć na skórze, przypomina o nim jedynie zapach. Patrząc w lusterko widać delikatnie rozświetloną buzię, szczęśliwie poczęstowaną odrobiną klasyki od Chanel.

Nowy puder Les Beiges to przede wszystkim radość posiadania, swoboda noszenia, ale też niespodziewane rozczarowanie dla osób, które tej filozofii swobody nie oczekują – puder nie jest kryjący, nie pokryje zaczerwienień, nie wyrówna w sposób znaczący kolorytu cery.

Brązujące odcienie N30 i N50 sprawdzą się także do modelowania buzi. N30 z kroplami złotego słońca, N50 odziany w brązowy aksamit.

Odcienie na skórze: N10, N30, N50

Czy warto pozwolić sobie na tę odrobinę luksusu? Odpowiedź pozostawiam Wam, jestem ciekawa jakie będą Wasze wrażenia.

 

Przypominam, że puder Chanel Les Beiges reklamowany przez super modelkę Gisele Bündchen pojawi się w sprzedaży od połowy marca. Więcej info w zapowiedzi – Chanel Les Beiges 2013. Nowa wizja pięknej cery.

Wszystkie materiały zawarte na łamach bloga są chronione prawami autorskimi, a ich kopiowanie lub wykorzystywanie jest zabronione.

© 2008 - 2018 - BeautyIcon.pl

Social Media