Sisley SisleYouth Anti-Pollution. Nowoczesna pielęgnacja i ochrona skóry przed światłem niebieskim

Czy powinnyśmy zmieniać ulubione kosmetyki? Okazuje się, że trwanie przy tych samych produktach przez wiele lat może nie być dobre dla skóry. Nasza rzeczywistość ulega ciągłym zmianom, a naukowcy dokonują odkryć, które zmieniają nasze myślenie o pielęgnacji skóry. Do takich nowinek należy najnowszy produkt pielęgnacyjny SisleYouth Anti-Pollution.

W 2014 roku marka Sisley stworzyła krem SisleYouth, przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w wieku 25 do 35 lat, którzy prowadzą napięty tryb życia. Niewiele wtedy mówiono o szkodach, które wyrządza naszej skórze nowoczesna technologia. W 2019 roku marka udoskonala swój produkt, intensyfikując jego działanie antyoksydacyjne.

SisleYouth Anti-Pollution to rewitalizujący, energetyzujący i intensywnie nawilżający kosmetyk, który chroni skórę przed różnymi rodzajami zanieczyszczeń. A są to:

Zanieczyszczenia emitowane przez: świece, urządzenia elektryczne, środki czystości, farby itp. Okazuje się, że powietrze w pomieszczeniach zamkniętych jest nawet o 5-10 razy bardziej zanieczyszczone od powietrza na zewnątrz.

Zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego – szkodliwe substancje atmosferyczne, spaliny, dym z papierosów itp.

Zanieczyszczenia cyfrowe czyli światło niebieskie emitowane przez ekrany i urządzenia nowej technologii. Światło niebieskie przenika do wszystkich warstw skóry i wywołuje stres oksydacyjny w komórkach. Efektem jest przedwczesne starzenie i odwodnienie skóry.

Celem działania produktu SisleYouth Anti-Pollution jest zachowanie młodego wyglądu skóry – ochrona przed zmarszczkami, utratą napięcia i blasku skóry.

Aktywne działanie SisleYouth Anti-Pollution podyktowane jest szeregiem składników, są to:

Organiczny ekstrakt z nasion gryki oraz liści miłorzębu japońskiego, ekstrakt z zielonego groszku, witamina E. Wszystko to stanowi potężny potencjał ochronny i antyoksydacyjny dla skóry.

Cukier roślinny w połączeniu z organicznym ekstraktem z gryki i masłem shea stanowią właściwości nawilżające, odżywcze i ochronne. Skóra utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, dzięki czemu jest elastyczna i zachowuje młody wygląd na dłużej.

Za energetyzujące działanie SisleYouth odpowiada ekstrakt z żeń-szenia i ekstrakt z kiwi. Pomimo długotrwałej pracy i nieprzespanych nocy nasza skóra otrzymuje dawkę energii, co skutkuje bardziej wypoczętym i promiennym wyglądem skóry.

Kosmetyk cechuje bardzo przyjemna, lekka konsystencja, która szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej czy świecącej warstwy. Jest to kosmetyk odpowiedni pod makijaż, aczkolwiek warto pamiętać o dodatkowej ochronie przeciwsłonecznej SPF.

Za energetyzujący zapach SisleYouth Anti-Pollution odpowiadają olejki eteryczne z lawendy i egzotycznej werbeny.

Uważam, że marka Sisley świetnie wpisała się w aktualne potrzeby każdej skóry. Wysoki poziom zanieczyszczeń i ich wpływ na skórę jest niezaprzeczalny. Kosmetyk Sisley zawiera zarówno ochronę przed wpływem niekorzystnych czynników środowiskowych, jak i pomaga utrzymać optymalne nawilżenie, co w obu przypadkach stanowi nieodzowny element w dbaniu o młody i piękny wygląd skóry.

SisleYouth dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Producent zaleca aplikację produktu rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi.

Pojemność to 40ml. Cena: 719zł.

Moja obecna pielęgnacja Sisley

Co sądzisz o kosmetykach, które uwzględniają wpływ zanieczyszczeń na skórę? Co sądzisz o nowości Sisley?

Wszystkie materiały zawarte na łamach bloga są chronione prawami autorskimi, a ich kopiowanie lub wykorzystywanie jest zabronione.

© 2008 - 2020 - BeautyIcon.pl

Social Media