UN ÉTÉ DE CHANEL 2020. Event Chanel w Gdańsku

Event Chanel UN ÉTÉ DE CHANEL czyli chwila relaksu dla urody w centrum ruchliwego miasta.

Od 31 lipca do 14 sierpnia na terenie Centrum Handlowego Forum Gdańsk powstała wyjątkowa przestrzeń, odzwierciedlająca unikatowe kody Domu Chanel.

Na wydarzeniu pojawiłam się już pierwszego dnia. Wcześniej spotkanie odbyło się w Warszawie (29 czerwca-12 lipca 2020), nie mogłam doczekać się aż ten luksusowy jacht dopłynie do naszego Gdańska :)

Mowa o jachcie, gdyż scenę urządzono na kształt pokładu statku, którym podróżowała Gabrielle Chanel podczas wakacji do ulubionych nadmorskich kurortów.

Kolorystyka sceny ubrana została w kody Chanel (beż, czerń) odzwierciedlające unikatowy styl marki. Mój zachwyt wzbudza każdy element scenerii – począwszy od steru na tle błękitnego nieba, przez kompas nawiązujący do morskich wojaży, po stoisko pocztowe, gdzie mogłam wysłać stylową pocztówkę z pozdrowieniami z wakacji.

Oczywiście w tej przestrzeni nie brakuje kosmetyków i perfum. Dostępna na miejscu gama obejmuje m.in. letnią edycję kosmetyków do makijażu Les Beiges Summer of Glow, nawilżającą pielęgnację Chanel Hydra Beauty oraz letnie zapachy Les Eaux de Chanel, będące inspiracjami wakacyjnych destynacji Mademoiselle.

Na evencie pomocą służą konsultantki. W sposób niewymuszony oferują fachowe porady, miłą rozmowę, a także oprowadzają po pokładzie statku, opowiadając o historii Chanel. Jeśli masz ochotę na zdjęcie, na miejscu dostępny jest Polaroid, który natychmiastowo je drukuje. Jest to naprawdę fajna pamiątka, gdyż tego typu zdjęcia mają swój unikalny klimat.

Z uwagi na epidemię wirusa COVID-19, stoiska uposażone zostały w płyny dezynfekujące. Na event należy zabrać maseczkę przesłaniającą nos i usta. Jeśli jej nie masz – otrzymasz ją od konsultantki.

Możliwe jest testowanie kosmetyków, które są stale dezynfekowane. Nakładasz je sama, tym razem bez pomocy personelu.

Zdecydowanie zachęcam do spotkania z marką Chanel. Dla mnie to był czas relaksu w środku pędzącego dnia, kiedy mogłam poczuć się wyjątkowo i spotkać się z ulubioną marką ♥

UN ÉTÉ DE CHANEL – GDAŃSK

31 lipca – 14 sierpnia 2020

Adres:

Forum Gdańsk, Targ Sienny 7

80-806 Gdańsk

Godziny otwarcia:

poniedziałek – niedziela: 10:00-22:00

Oficjalne tagi do oznaczania zdjęć z eventu na Instagramie:

#UNETEDECHANEL

#SUMMEROFGLOW

Zapraszam również na mój Instagram:

https://www.instagram.com/etchanel/

https://www.instagram.com/beautyiconpl/

Wszystkie materiały zawarte na łamach bloga są chronione prawami autorskimi, a ich kopiowanie lub wykorzystywanie jest zabronione.

© 2008 - 2020 - BeautyIcon.pl

Social Media